Mööbi paigaldus ei pea olema raske

5 mööbli paigalduse näpunäidet, mis säästavad teie aega ja vältimaks pettumust

Mööbli paigaldus võib tunduda pisut hirmutav, kuid see ei pea nii olema. See artikkel aitab Teil teostada kõiki mööbli paigaldus projekte nii, et saaksite oma mööbli kiiresti kokku panna ja säästaksite ka raha, kui tellides teenuse professionaalilt. Iga projekti puhul muidugi neid nippe kasutada ei saa. Siis võite julgelt meie juurde pöörduda.

 1. Ettevalmistus

On väga oluline, et enne poodi suundumist otsustaksite, mida soovite osta, ja mis kõige tähtsam – vajate mööbli valikuks täpseid ruumi mõõtmeid.

Enne minekut tühjendage ruum ja veenduge, et teil oleks tööks lisa ruumi. Kõik lisaasjad, mis ununevad tähendab lisa ajakulu ja seega ka raha, seega tehke õiged mõõtmised.

 1. Hankige mõned lisatööriistad

Mööbli komplektis on tavaliselt mõni vajalik tööriist, nagu kuuskantvõti; siiski vajate täiendavaid tööriistu, nagu lameda peaga kruvikeerajat ja ristpea kruvikeerajat või vahetatavate osadega kruvikeerajat, kummist vasarat ja haamrit, mille kõik peate ise hankima.

 1. Järgige juhiseid

Igal mööbliesemel on tavaliselt kaasas kasutusjuhend. Mõne inimese arvates on käsiraamatu lugemine ajaraiskamine ja nad soovivad lihtsalt paigaldusega alustada. Selle sammu olulisust ei saa siiski piisavalt rõhutada ning see säästab teie aega ja pettumusi, kui vaid hetkekski käsiraamat läbi lugeda, mõista järjestust, kontrollida iga osa ja eraldada tükid.

Lugege kindlasti kõik osad üle, et neid oleks piisavalt komplektis. Kui midagi puudub või on kahjustatud, peate pöörduma kaupluse poole ja küsima seda osa, sest mõnikord jääb just ühe osa pärast terve mööbliese kokku panemata.

 1. Ärge kartke eristuda

Kui soovite muuta oma korteris mööblit ainulaadseks, saate lisada erinevaid disainielemente

 • Erinevate detailid ülevärvimine. Kindlasti enne värvimist veenduega, et pind oleks karestatud ja puhas.
 • Juhtmete jaoks saate teha augud, siis jäävad juhtmed ilusti peitu.
 • Panna mööblile teistmoodi jalad või rattad.
 1. Võtke aega

Ärge kindlasti kiirustage, muidu tekib rohkem segadust ja peataolekut ning kokkupanek võtab palju rohkem aega. Kui proovite kõike kiiresti teha, siis on tõenäolisem, et teete vigu ja peate pidevalt eelmise sammude juurde tagasi pöörduma. Need näpunäited aitavad Teil mööblit mitte kahjustada:

 • Enne haamriga naeltesse löömist pange tükk maskeerimislinti sinna, kuhu soovite naela sisse lüüa selleks, et vältida puidu lõhenemist. Peale naela sisse löömist, eemaldage maskeerimislint.
 • Valmistatud aukude kahjustamise vältimiseks kasutage haamri asemel tüüblite jaoks kummist vasarat.
 • Töötage tekil, et ei kriimustaks põrandaid ja mööbel ei määrduks.
 • Paluge sõbra abi või kasutage klambreid, et hoida tükke töö ajal koos.
 • Ärge pinguldage kõiki kruvisid eraldi, kinnitage vajalikud kruvid paneeli ja kinnitage need siis, kui kõik on paigas, et paneelid oleksid ühtlaselt pingutatud.

Seega, kui soovite oma järgmise mööbli kokkupanekut teha lihtsamaks siis järgige selles artiklis toodud näpunäiteid ja saate väga varsti nautida oma uue mööbli kasutamist!

Kindlasti säästate oma aega ja raha, kui tellite ükskõik mis mööbli paigaldamisel abiks endale professionaalid.