Eritellimusmööbel

KÕIK, MIDA TULEB TEADA, MÖÖBLI TELLIMISEL

Leidke õige mööbel üks kord ja alatiseks.

Kui mõte eritellimusmööblist valmistab teile peavalu, võiksite selle uuesti läbi mõelda. Mõni lihtne strateegia võib muuta protsessi stressivabaks ja lõpuks on teil tõenäoliselt mööbel, mis peegeldab tõeliselt teie stiili ja sobib hästi teie kodu paigutusega.

Meie käest eritellimusmööbel alates kaasaegsetest diivanitest kuni söögikomplektideni ja pakume taskukohaseid detaile teie ja teie ruumide parima mööbli valimisel.

PLANEERI TARGALT

Enne kui alustate eritellimusmööbli ostmisega, on ülioluline veeta aega oma ruumide paigutuse üle järele mõeldes. Kui olete disainilahenduse kavandanud, näidake seda meile. Profiili ja esteetilisuse osas on palju võimalusi ja võib olla keeruline leida seda, mis teie ruumi kõige paremini sobib.

OLE TEADLIK MIDA ON VAJA MUUTA

Mõelge alati eritellimus mööbli paigutamist sageli kasutatavate tubade jaoks nagu magamistoad ja köök. Tähtsamateks tubadeks on need, kus veedate rohkem aega. Te tunnete end oma mööblivaliku suhtes kindlamana, sest teil oli võimalus seda isikupärastada.

TELLI NÄIDIS

Kui on võimalus tellida huvipakkuva eseme näidiseid, tehke seda. Pole midagi tähtsamat kui kangatükki isiklikult näha ja katsuda. Oluline on näha oma kanga näidiseid just oma toas. Julgustame kliente mõistma, kuidas oleks see kangas sobiv eriti kui majas elavad lemmikloomad ja lapsed. Nähes, kuidas riie reageerib valgusele ja peab vastu lemmiklooma või isegi veinilaigule, aitab teil otsustada, kas see sobib teie elustiiliga.

Lisaks kanganäidistele võivad abiks olla ka puidunäidised. Puittoonid võivad kaubamärgiti erineda üsna suurelt. Valge tamm võib mõne kaubamärgi puhul olla tõeline valge tamm ja mõne teise kaubamärgi puhul kollakam.

TAGASTAMINE

Tehke kindlasti selgeks ettevõtte tagastamise poliitika ja kui kvaliteetne on nende klienditeenindus. Reaalsus on see, et asjad juhtuvad. Võite saada eseme ja see ei meeldi teile või see ei mahu teie uksest sisse, isegi kui arvasite, et mõõtsite ideaalselt. Soovimatu mööbli tagastamise võimalus on oluline.

Kas kaaluksite kunagi eritellimusmööbli tellimist?

Meie saame siin Teid aidata!